0

Pirkėjų atsiliepimai

Ydingas ratas

2.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-04 Virginija

Puiki knyga, nuo pradžios iki galo, skaitai ir nežinai, ko tikėtis, meistriškai išlaikyta intriga, atrodo bus įprastas psichologinis trileris su daug daug manipuliacijų, bet ji tiesiog "nuneša stogą"... Ne veltui, Netflix sukūrė serialą... o patiks ne visiems, ir tai suprantama. Tokio tipo knygos tiems, kas mėgsta S.Kingo, Joe Hillo, Hitčkoko kūrybą.


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 11.69 SoldOut

Knygos "Ydingas ratas" aprašymas

Nepasitikėkite šia knyga.
Nepasitikėkite šiais žmonėmis.
Nepasitikėkite savimi.
Kad ir kas benutiktų, neišduokite šios istorijos pabaigos.


LUIZA
Kai vyras ją paliko, mažametis sūnus tapo visu jos pasauliu, o psichiatro sekretorės darbas – vieninteliu būdu išsilaikyti. Viskas pasikeičia, kai ji susipažįsta su Deividu.

DEIVIDAS
Jaunas, sėkmingas ir žavus – Luiza negali patikėti, kad toks vyras galėtų į ją net žvilgterėti, juolab pajusti jai aistrą. Tačiau tada ji sutinka Adelę, Deivido žmoną, ir įvykių tėkmė šiurkščiai pakrypsta kita linkme.

ADELĖ
Veriančiai graži, elegantiška ir miela naujoji Luizos draugė atrodo tobula. Kol Adelė ir Deividas pakaitomis siekia Luizos dėmesio, jos mintis vis labiau apsėda ši nepažįstamųjų pora ir painus jų santykių raizginys.

Akivaizdu viena – Adelės ir Deivido santuoka yra iškreipta. Bet Luiza niekada nebūtų galėjusi nujausti, kaip iškreipta. Ir kaip toli žmogus gali nueiti, kad šitai nuslėptų.

„Privalote perskaityti šį trilerį... Velniškai genialus!“
Stephen King

„Makabriškas... Manipuliatyvus žaidimas jūsų mintimis.“
The New York Times Book Review

„Hičkokiškas trileris... Jis pasiglemš jūsų gyvenimą.“
Joe Hill

„Labiausiai iš vėžių išmušanti knyga su labiausiai nenuspėjamu įvykių posūkiu pabaigoje. Perskaitykite, kol kas nors dar nespėjo sugadinti viso malonumo papasakodamas jos pabaigą!“
John Connolly

Iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė

  • Autorius: Sarah Pinborough
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239802

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-04

Puiki knyga, nuo pradžios iki galo, skaitai ir nežinai, ko tikėtis, meistriškai išlaikyta intriga, atrodo bus įprastas psichologinis trileris su daug daug manipuliacijų, bet ji tiesiog "nuneša stogą"... Ne veltui, Netflix sukūrė serialą... o patiks ne visiems, ir tai suprantama. Tokio tipo knygos tiems, kas mėgsta S.Kingo, Joe Hillo, Hitčkoko kūrybą.

2021-07-24

Sunku įvertinti, be idiotiškos pabaigos duočiau visas 5 žvaigždutes, įtampa didelė, bet kai skaitai finalą, tai nėra nei įtampos, nieko. Parašyta žmogaus, kuris nežinojo, kaip užbaigti knygą. Šitaip "sudirbo " tikrai neblogą psichologinį trilerį

Parašykite atsiliepimą apie "Ydingas ratas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ydingas ratas", Sarah Pinborough. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sarah Pinborough su knyga "Ydingas ratas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ydingas ratas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Pinborough. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ydingas ratas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ydingas ratas" perkama kartu