TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Kaina: 11,87 €
Kaina su kodu: 8,31 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 11.869 InStock
Į krepšelį

Knygos "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori " aprašymas

Drąsi, metanti iššūkį po iššūkio, tačiau kupina lengvai gyvenime pritaikomų, paprastų patarimų – knyga „You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori“ padės pamatus naujam, geresniam gyvenimui.

Praktiški, linksmi, įgyvendinami patarimai ir istorijos, kurios padės jums suprasti, kodėl esate tokie, kokie esate, kaip pamėgti tai, ko negalite pakeisti ir kaip pakeisti tai, ko nemėgstate. Kaip visą laiką būti stipriu, nepalenkiamu žmogumi – tikru badass.

„You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori“ – tai savigalbos knyga žmonėms, trokštantiems pagerinti savo gyvenimą ir nenorintiems patirti nesėkmės.

Šioje novatoriškoje ir linksmoje patarimų knygoje rašytoja ir sėkmingo gyvenimo trenerė Jen Sincere savo išmintį, smagias, pamokančias istorijas, patarimus ir lengvus pratimus sudėjo į 27 neilgus skyrius, kuriuose kur ne kur pasitaiko ir vienas kitas keiksmažodis.

Perskaitę knygą „You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori“ mokėsite:

    - Pažinti ir pakeisti jums kenkiančius įsitikinimus bei elgesį, kuris trukdo pasiekti tai, ko trokštate;

    - Susikurti gyvenimą, kuriuo tiesiog mėgausitės. Ir susikurti jį dabar.

    - Užsidirbti pinigų. Tokių, kokių iki šiol neuždirbote.

Ši knygą išmokys jus kovoti už save ir savo sėkmę be jokių išlygų ir sugebėti išspardyti užpakalį sau ar kitiems, priklausomai nuo to, kas labiau jums kenkia.

Jen Sincero yra sėkmės trenerė ir besteselerių autorė, kuri daugybei žmonių padeda pakeisti jų asmeninius ir profesinius gyvenimus. Ji siunčia naujienlaiškius, veda seminarus ar privačias mokymų sesijas, kalba viešai, rašo straipsnius ir knygas.

J. Sincero kalbos įkvėpė žmones kurti verslus, rašyti knygas, sudaryti neįtikėtinai pelningus sandorius, rasti savo sielos draugus ir atleisti savo tėvams bei suprasti, kad jie darė geriausia, ką galėjo.

Prieš tapdama sėkmės trenere, autorė grojo keliose muzikos grupėse ir parašė pirmąją pusiau autobiografinę knygą. Kai nepasisekė tapti garsia muzikante, ji pabandė būti lesbiete ir nors šis planas taip pat nepasisekė, ji parašė apie tai antrąją knygą.

J. Sincero keliauja po pasaulį, skaitydama paskaitas ir įkvėpdama žmones gyventi geriau nei iki tol.


  • Autorius: Jen Sincero
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791475
  • Vertėjas: Karina Juodelytė-Moliboga
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Jen Sincero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jen Sincero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori " perkama kartu