0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.69 SoldOut
Knygos "Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui" aprašymas

Knyga "Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui" - tai maldų rinkinys.

Tu gali melstis. Gal kartais nesi meldęsis nuo pat vaikystės? O gal malda tau visiškai svetimas dalykas? Gal kažkas yra tau sakęs, kad melstis sunku ar kad malda neduoda jokios naudos?

Tepadeda tau ši knyga eiti maldingu draugystės su Dievu keliu. Joje surinktos senos ir naujos maldos, skirtos geroms bei blogoms dienoms ir naktims. Čia rasi įvairių maldų ir iš Šventojo Rašto, ir tų, kurias kalbėjo maldos žmonės senaisiais laikais, ir tų, kurios kalbamos dabar.


Knyga "Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui" turi dvi dalis: pirma dalis – tai ryto ir vakaro maldos dviem savaitėms. Pirmosios savaitės dienos skirtos mūsų gyvenimo su Dievu, o antrosios savaitės – Dievo buvimo su mumis temoms. Antra knygos dalis – tai maldų rinkinys įvairiausiomis temomis ir intencijomis. Ją galima susieti su pirmąja dalimi – atsižvelgiant į progą, įvairių bažnytinių švenčių laiką ar tavo reikalus.


Vertė Teresėlė Danguolė Šniūrevičienė


Parašykite atsiliepimą apie "Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui, kurią skaitytojams dovanoja Georg von Lengerke, Dorte Schromges. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Georg von Lengerke, Dorte Schromges su knyga Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Georg von Lengerke, Dorte Schromges. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Youcat lietuviškas. Maldynas jaunimui" perkama kartu