0

YOUCAT vaikams

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

YOUCAT vaikams

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955293842

2020-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Youcat vaikams: katalikų katekizmas vaikams ir tėvams“ – didžiojo katalikų Katekizmo pagrindu sukurta knygelė, kurioje iliustruotai ir vaikams suprantama kalba aiškinami svarbiausi tikėjimo teiginiai.


Vaikams kyla gausybė klausimų – jie nori sužinoti visas pasaulio paslaptis ir nepaliauja tėvų bei mokytojų kamuoti klausimu „kodėl“. Ne išimtis ir tikėjimo dalykai, kurie taip pat įdomūs mažiesiems, tačiau ne visada lengvai pasiduodantys paprastam aiškinimui. Tačiau popiežius Pranciškus sako, jog blogiausia ką gali padaryti tėvai – atsitverti nuo atžalų tylos siena ir vengti kartu ieškoti atsakymų bei tiesos.


Tikėjimas, pagrįstas ne sąmoningumu, jo svarbos supratimu, o prievole atstumia jaunus žmones nuo bažnyčios. Todėl tėvai ir katechetai jau nuo mažų dienų galės kartu su vaiku skaityti „Youcat vaikams: katalikų katekizmas vaikams ir tėvams“, mokytis patys ir rasti teisingus atsakymus į svarbiausius vaikams kylančius klausimus.


Knyga „Youcat vaikams : katalikų katekizmas vaikams ir tėvams“ parašyta vaikams suprantama kalba ir atitinka oficialaus katalikų bažnyčios Katekizmo mokymą. Čia nerasime pilnam Katekizmui būdingo platumo, bet knygelėje pateiktos informacijos pakaks norint mažuosius sudominti tikėjimu ir padėti jiems suprasti svarbiausius jo postulatus.


Vaikų katekizmas parašytas klausimų ir atsakymų forma, o pastarieji plačiau paaiškinami trumpose pastraipose. Čia vaikai ras pasakojimą apie Jėzų, jo kančią ir prisikėlimą, taip pat sužinos apie pagrindines krikščionių išpažįstamas vertybes. Kiekvieno puslapio apačioje tėvams pateikiami temų pokalbiams su vaikais pasiūlymai. Knygos pabaigoje skaitytojai ras rodyklę, kuri leis greitai surasti pagrindines joje aptariamas temas bei minimus asmenis.


Vaikams ši knyga – smagiai iliustruotas, įdomus ir lengvai skaitomas krikščioniško tikėjimo liudininkas. Ji tinkama ir tiems, kurie ruošiasi priimti Pirmąją Komuniją. Suaugusiems ji naudinga dėl aiškios ir paprastos kalbos bei būtent jiems skirtos informacijos kiekvieno puslapio pabaigoje. Visi knygos tekstai buvo išbandyti šeimose, mokyklose ir pasirengimo Pirmajai Komunijai grupėse, pataisyti ir tik tada parengti spaudai. Šią knygą rekomenduoja ir popiežius Pranciškus.„Versdamas „Youcat vaikams“ puslapius, radau klausimus, kuriuos vaikai tėvams ir katechetams užduoda milijonus kartų. Dėl šios priežasties manau, kad ši knygelė tokia pat naudinga kaip ir didysis katalikų Katekizmas, kuriame atsakoma į svarbiausius gyvenimo klausimus – iš kur atsirado šis pasaulis? Kodėl aš esu? Kodėl ir kaip mums čia gyventi? Kas nutinka po mirties? „Youcat vaikams“ skiriasi nuo Katekizmo, kurį turėjau savo vaikystėje.  „Youcat vaikams“ tinka vaikams ir tėvams, norintiems leisti laiką kartu ir atrasti Dievo meilę ir daug daugiau.“

Ppopiežius Pranciškus


Iš vokiečių kalbos vertė Giedrė Sodeikienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu