0

Yra laimė šiam pasauly (DVD)

10,11 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Yra laimė šiam pasauly (DVD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2005
  • ISBN ar kodas: SMF-DVD-001

2020-12-31 10.11 InStock
Į krepšelį
Knygos "Yra laimė šiam pasauly (DVD)" aprašymas

Tai pirmasis skaitmeninis vaizdo diskas su lietuviška liaudies muzika. Jos atlikėjai - populiarios tautiškos kapelijos SUTARAS artistai, nuo 1988 metų įvairiausių žemynų ir šalių klausytojams skelbiantys lietuvių dainų, šokių, instrumentinės muzikos grožį ir skambesį. Dėkite ant grotuvo ir pasinerkite į garsų, juoko, tautos išminties ir kapelijos istorijos pasaulį.
DVD yra pilna ansamblio SUTARAS diskografija, iš kiekvieno albumo paimtos dvi dainos. Apžvelgiama SUTARO veiklos istorija, pateikiant daugiau informacijos apie svarbiausius įvykius.

Regionas: 0 - Multiregioninis
Kalba / įgarsinimas: Lietuvių (Stereo)
Vaizdo santykis: 16:9
Trukmė: 60 min.

Parašykite atsiliepimą apie "Yra laimė šiam pasauly (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Yra laimė šiam pasauly (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Sutaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sutaras su knyga Yra laimė šiam pasauly (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Yra laimė šiam pasauly (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sutaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Yra laimė šiam pasauly (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Yra laimė šiam pasauly (DVD)" perkama kartu