Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žagarės dvaro teismo knygos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.79 SoldOut

Knygos „Žagarės dvaro teismo knygos“ aprašymas

Pirmą kartą skelbiamos teismų knygos, priklausančios valstybinių dvarų teismų kategorijai. Jos yra pirmaeilis šaltinis šių dvarų valstiečių ir miestelėnų teisiniams ir socialiniams ekonominiams santykiams pažinti. Publikacija teikia daug naujos medžiagos apie dvaro administracijos taikomas valstiečiams baudas ir bausmes, galiojusius papročius ir teisės normas, valstiečių dorovę ir kt.
Leidinys skiriamas teisininkams, istorikams, kalbininkams ir kitiems specialistams.Parašykite atsiliepimą apie „Žagarės dvaro teismo knygos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Žagarės dvaro teismo knygos“, Algirdas Baliulis, Romualdas Firkovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Baliulis, Romualdas Firkovičius su knyga „Žagarės dvaro teismo knygos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Žagarės dvaro teismo knygos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Baliulis, Romualdas Firkovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Žagarės dvaro teismo knygos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Žagarės dvaro teismo knygos“ perkama kartu