Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žaibo laukymė

Kaina: 17,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žaibo laukymė" aprašymas

Pavieniui tamsa mus praryja. O būdami kartu mes vieni kitiems padedame ją įveikti. Todėl kai viskas atrodo niūriausiai, aš liepiu sau kautis toliau. Stengiuosi prisiminti, kad reikia šūktelėti kitus. Stengiuosi būti pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką.

Orora – mažas miestelis, įsikūręs Minesotos sengirėse Geležies ežero pakrantėje. 1963 metų vasarą dvylikamečiui Korkui OʼKonorui – tai visas pasaulis, kurį pažįsta kaip savo penkis pirštus. Tačiau miško laukymėje jis aptinka medyje kybančius palaikus, ir tada prasideda virtinė įvykių, kurie priverčia suabejoti viskuo, kas tame pasaulyje jam atrodė savaime suprantama ir miela.

Korko tėvas Liamas OʼKonoras – apygardos šerifas, ir jo pareiga yra patvirtinti savižudybės versiją, kaip rodo visi įkalčiai ir faktai. Vis dėlto Korkas jo šešėlyje imasi ieškoti savų atsakymų, ir galų gale tėvui su sūnumi tenka nelengvas išbandymas pasirinkti, ko iš tikrųjų klausyti – galvos, sakančios, kas yra tiesa, ar širdies, kuri žino, kas yra teisinga.

„Žaibo laukymė“ – įtraukiantis, gyvai įsivaizduojamas pasakojimas apie tėvus ir sūnus, apie mažo miestelio kivirčus ir įvykius, kurie visam laikui pakeičia žmogaus gyvenimą. Tai istorija apie garbę ir išmintį, nustelbiančias net pyktį ir pagiežą, ir apie tai, kad paslaptys turi būti įmintos net jeigu pranoksta mūsų suvokimą.

William Kent Krueger (Viljamas Kentas Kriugeris, g. 1950 m.) – dviejų dešimčių populiarių knygų, poros antologijų autorius ir keliolikos literatūrinių premijų laureatas. Lietuvių kalba išleistos jo knygos „Kasdienė malonė“ ir „Maloningoji žemė“ iš karto patraukė skaitytojų dėmesį. „Žaibo laukymė“ – pripažinimą pelniusios detektyvinių romanų serijos „Korko OʼKonoro bylos“ priešistorė, kuri 2021 m. vos išėjusi pateko į New York Times perkamiausių knygų sąrašus.


  • Autorius: William Kent Krueger
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • ISBN ar kodas: 9786094666742
  • Vertėjas: Jolita Parvickienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaibo laukymė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žaibo laukymė", William Kent Krueger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar William Kent Krueger su knyga "Žaibo laukymė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žaibo laukymė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Kent Krueger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žaibo laukymė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žaibo laukymė" perkama kartu