0

Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga

  • Leidėjas: Kriventa
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786094621482

2021-01-31 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga" aprašymas

Knyga „Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga“ apima XIX –XXI a. laikotarpį, pateikia svarbiausius tuomečius įvykius Lietuvoje ir Europoje per kelių vienos giminės kartų likimus. Dienos ir akimirkos iš praeities blyksteli autentiška jausena, giliomis emocijomis. Vaizduotėje išnyra pagal J. Štrauso kadrilį šėlstančios poros senajame Žalakių dvare ir žavi pianistė – šeimininko Bonifaco Dobrovolskio mylima žmona. Regis, girdi kriokiant ir juodą traukinį, kuriuo jų provaikaitė po daugiau nei šimto metų rieda už poliarinio rato pas savo būsimąjį. Jaunosioms kartoms gyvenimas dovanojo daugiau spalvų, įspūdžių, kelionių, bet visiems ateina laikas, kai Meilė viską persmelkia ir valdo. Jai net ir laikas nepavaldus...

Parašykite atsiliepimą apie "Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga, kurią skaitytojams dovanoja Snieguolė Jacevičiūtė-Vaškelaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Snieguolė Jacevičiūtė-Vaškelaitienė su knyga Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Snieguolė Jacevičiūtė-Vaškelaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žaibui ir meilei mirksint. Gyvenimų knyga" perkama kartu