0

Žaidimas gražiais paviršiais

Informacija

Žaidimas gražiais paviršiais


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žaidimas gražiais paviršiais" aprašymas

Kęstutis Navakas lig šiol buvo išleidęs tik du eilėraščių rinkinius: “Krintantis turi sparnus”, 1988 ir “Pargriautas barokas”, 1996. Bet skaitytojai, nepaisydami didokų tarpsnių tarp knygų ir publikacijų, visą laiką jį suvokia kaip gyvybingą, judrų, savitą poezijos žmogų.


Trečio eilėraščių rinkinio "Žaidimas gražiais paviršiais" pavadinimas šiek tiek provokuojantis. Įsitikinsime, kad Kęstučio Navako eilėraščiai nėra tik žaidimas ir kad jis mato ne tik paviršių.

Meninės žaismės knygoje tikrai yra, bet neretai ji pridengia elegišką nusiteikimą, netekčių išgyvenimus ("išsižudė mano draugai"), tikro artumo ilgesį. Tokia nuotaikų kaita ir toks poetinės saviraiškos būdas suartina eilėraščius su šiandienine kalbėsena (natūralumas šiam poetui svarbus), neva bravūriška elegancija.

Meninių vaizdų žodyne daug miesto, kultūros ženklų. Eilėraščiai išsiskiria bendravimo, diskusijos poetiniais balsais, vienas svarbiausių skirtukų čia yra dvitaškis - iš tiesų jungiantis, tęsiantis, net pradedantis nenutrūkstančią kalbą. Tai panašu į džiazui būdingas improvizacijas dabarties motyvais.


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas gražiais paviršiais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žaidimas gražiais paviršiais, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Žaidimas gražiais paviršiais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žaidimas gražiais paviršiais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žaidimas gražiais paviršiais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žaidimas gražiais paviršiais" perkama kartu