⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaidimas ir kultūra Lietuvoje

Kaina: 2,39 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-10-31 2.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje" aprašymas

Žaidimas mūsų laikais sudomino daugelį tyrinėtojų - filosofų, kultūros istorikų, antropologų, psichologų.

Knygoje "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje" apibendrinamas septyniolika mėnesių trukęs vaikų žaidimų tyrimas Anglijoje, Airijoje, Šiaurės Airijoje, Škotijoje, Norvegijoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Tanzanijoje. Darbo rezultatai lyginami su stebėjimais Lietuvoje.

 Šis darbas apibrėžia vaikų žaidimą specifinėje kultūros terpėje, kurioje žaidimas yra susijęs su ta kultūra ir kurioje vaikai auga ir vystosi.

 Ši studija naudinga supažindinant su pačiu žaidimu ir visu tuo, kas jame slypi - giliais, paslaptingais, magiškais ir sudėtingais pradais. Tai suteikia naują postūmį atkoduojant žaidimo šifrus ir simbolius.


  • Autorius: Joseph Dambrauskas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656255

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Joseph Dambrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Dambrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žaidimas ir kultūra Lietuvoje" perkama kartu