0

Žaidimas. Pirkinių krepšelis

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žaidimas. Pirkinių krepšelis

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x23, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955324515

2020-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žaidimas. Pirkinių krepšelis" aprašymas

"Pirkinių krepšelis" - tai ugdomasis žaidimas skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, speciaiesiems pedagogams ir tėvams.

Amžius: 2–7 metų vaikams.
Žaidėjų skaičius: 1–4 vaikai.

Žaidimo tikslas. Tobulinti bendravimo įgūdžius; tur­tinti žodyną ir rišliąją kalbą; skatinti sudaryti gramatiškai taisyklingus sakinius, atsakant į klausimus; įtvirtinti taisyklingą garsų k, g, s, š, l, r tarimą prekių pavadini­muose, diferencijuoti šiuos garsus; lavinti vaizduotę, dėmesį, atmintį, pažintinės veiklos gebėjimus.

Užduotis. Užpildyti pirkinių krepšelį arba vežimėlį prekėmis ir produktais, nurodytais sąraše.

Rinkinį sudaro: 2 pirkinių vežimėliai, 2 pirkinių krepšeliai, 11 kortelių su pirkinių sąrašais, 73 prekių kortelės su paveikslėliais.

Žaidimo taisyklės. Kiekvienas žaidėjas pasiima pirkinių krepšelį ar vežimėlį ir išsirenka pirkinių sąrašą. Kortelės su prekių paveikslėliais išdėliotos ant stalo paveikslėliais į apačią. Žaidimą pradeda mažiausias žaidėjas. Jis paima nuo stalo kortelę, ją apverčia, pavadina joje pavaizduotą prekę. Jeigu ji yra žaidėjo sąraše, kortelė įdedama į pirkinių krepšelį. Jeigu prekė nenurodyta žaidėjo sąraše, jis padeda kortelę atgal ant stalo paveikslėliu į apačią. Tada kitas žaidėjas paima kortelę su piešinėliu. Žaidimas tęsiamas tol, kol vienas iš žaidėjų surenka visus pirkinius, nurodytus sąraše. Jis ir tampa laimėtoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas. Pirkinių krepšelis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras:


Dažniausiai su "Žaidimas. Pirkinių krepšelis" perkama kartu