Tik šiandien! -10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: GREITIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaidimas. Pirkinių krepšelis

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2023-01-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

"Pirkinių krepšelis" - tai ugdomasis žaidimas skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, speciaiesiems pedagogams ir tėvams.

Amžius: 2–7 metų vaikams.
Žaidėjų skaičius: 1–4 vaikai.

Žaidimo tikslas. Tobulinti bendravimo įgūdžius; tur­tinti žodyną ir rišliąją kalbą; skatinti sudaryti gramatiškai taisyklingus sakinius, atsakant į klausimus; įtvirtinti taisyklingą garsų k, g, s, š, l, r tarimą prekių pavadini­muose, diferencijuoti šiuos garsus; lavinti vaizduotę, dėmesį, atmintį, pažintinės veiklos gebėjimus.

Užduotis. Užpildyti pirkinių krepšelį arba vežimėlį prekėmis ir produktais, nurodytais sąraše.

Rinkinį sudaro: 2 pirkinių vežimėliai, 2 pirkinių krepšeliai, 11 kortelių su pirkinių sąrašais, 73 prekių kortelės su paveikslėliais.

Žaidimo taisyklės. Kiekvienas žaidėjas pasiima pirkinių krepšelį ar vežimėlį ir išsirenka pirkinių sąrašą. Kortelės su prekių paveikslėliais išdėliotos ant stalo paveikslėliais į apačią. Žaidimą pradeda mažiausias žaidėjas. Jis paima nuo stalo kortelę, ją apverčia, pavadina joje pavaizduotą prekę. Jeigu ji yra žaidėjo sąraše, kortelė įdedama į pirkinių krepšelį. Jeigu prekė nenurodyta žaidėjo sąraše, jis padeda kortelę atgal ant stalo paveikslėliu į apačią. Tada kitas žaidėjas paima kortelę su piešinėliu. Žaidimas tęsiamas tol, kol vienas iš žaidėjų surenka visus pirkinius, nurodytus sąraše. Jis ir tampa laimėtoju.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas. Pirkinių krepšelis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamieji, mokomieji žaidimai vaikams


Dažnai su "Žaidimas. Pirkinių krepšelis" perkama kartu