0

Žaidimas prasideda

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-08-21 rasa

gundymai,gundymai.....skaitykit pries nakti:)))

Informacija

Žaidimas prasideda

  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094062544

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žaidimas prasideda" aprašymas
Būdama devyniolikos Kelė Branskom miestelio gyventojus pašiurpino nuoga nusifotografavusi vyrų žurnalui. Tiesą sakant, sukelti sensacijos ji netroško, tik norėjo atkreipti seksualiojo Nojaus Garfildo dėmesį. Bet negi jis, padorumo normų paisantis vyras, leisis į nuotykį su naivia mergiote?
Praėjo pora metų, tačiau susižavėjimas Nojumi nedingo. Kelė netyčia susitinka su juo Las Vegase ir apsimeta esanti rafinuota gundytoja, kad Nojus vėl galėtų pasijusti jos angelu sargu. Aistringas žaidimas prasideda!

Iš anglų kalbos vertė Gražina Nemunienė
2012-08-21

gundymai,gundymai.....skaitykit pries nakti:)))

2012-07-17

labai labai idomi :)

2011-12-27

Labai labai...

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimas prasideda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žaidimas prasideda, kurią skaitytojams dovanoja Vicki Lewis Thompson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vicki Lewis Thompson su knyga Žaidimas prasideda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žaidimas prasideda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vicki Lewis Thompson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žaidimas prasideda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žaidimas prasideda" perkama kartu