0

Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x15, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9786099602448

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui" aprašymas

42 įdomios „Bebro“ užduotys skirtos vaikams nuo 10 metų padės geriau susipažinti su informatinio mąstymo dėsniais ir išmokti juos teisingai pritaikyti. Praplėskite vaikų akiratį, ugdykite jų kūrybiškumą ir kompiuterinę mąstysena su „Bebro“ žaidimo kortelėmis.

Kortelės su sprendimais ir paaiškinimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žaidimo kortelės BEBRAS 10+ informatinio mąstymo ugdymui" perkama kartu