0

Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x15, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9786099602455

2020-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" aprašymas

„Bebro“ kortelių rinkinyje rasite net 48 įtraukiančias užduotis skirtas vaikams nuo 7 metų. Spręsdami žaidimais paremtas užduotis vaikai susipažins su svarbiausiomis informacinių technologijų sąvokomis ir išmėgins jėgas varžydamiesi su bendraamžiais. Žaidimo korteles sukūrė populiaraus tarptautinio, apdovanojimus pelniusio informatikos konkurso vaikams „Bebras“ organizatoriai.

Rinkinyje rasite korteles su sprendimais ir paaiškinimais, todėl „Bebro“ kortelių žaidimas puikiai tinka naudoti kaip mokomoji priemonė mokykloje ar namuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" perkama kartu