⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" aprašymas

„Bebro“ kortelių rinkinyje rasite net 48 įtraukiančias užduotis skirtas vaikams nuo 7 metų. Spręsdami žaidimais paremtas užduotis vaikai susipažins su svarbiausiomis informacinių technologijų sąvokomis ir išmėgins jėgas varžydamiesi su bendraamžiais. Žaidimo korteles sukūrė populiaraus tarptautinio, apdovanojimus pelniusio informatikos konkurso vaikams „Bebras“ organizatoriai.

Rinkinyje rasite korteles su sprendimais ir paaiškinimais, todėl „Bebro“ kortelių žaidimas puikiai tinka naudoti kaip mokomoji priemonė mokykloje ar namuose.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x15, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9786099602455

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žaidimo kortelės BEBRAS 7+ informatinio mąstymo ugdymui" perkama kartu