0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaidžiame dainą 2 (2 CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.79 SoldOut

Knygos "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)" aprašymas

Muzikos pedagogės Lauros Remeikienės penktasis autorinių dainelių vaikams leidinys "Žaidžiame dainą 2" skirtas darželių, pradinių klasių muzikos pedagogams, auklėtojams, tėveliams, kurie siekia per žaidimus, daineles ugdyti vaiko muzikinį išprusimą.

"Žaidžiame dainą 2" sudaro: 2 kompaktines plokštelės ir knygutė.
Pirmojoje - žaidimų vaizdo versijos, antrojoje - žaidžiamos dainelės ir dainelių karaoke versijos, knygutėje - žaidimų dainelių tekstai.

Autorė, pateikdama ne tik žodžius, bet ir įrašą, demonstruoja jį tik kaip savąjį variantą, palikdama laisvę ir galimybę kurti, improvizuoti ir ieškoti savojo kūrybos varianto visiems, įsitraukusiems į žaidimo dainelėmis ieškojimus.Parašykite atsiliepimą apie "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)", Laura Remeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Remeikienė su knyga "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Remeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žaidžiame dainą 2 (2 CD)" perkama kartu