0

Žaidžiame pasaką! Gulbės

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 13
  • ISBN ar kodas: 9955520396

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žaidžiame pasaką! Gulbės" aprašymas

Pažaiskime pasaką!

Išsek knygelės viduryje esančius lapus su figūrėlėmis, iškirpk jas, suklijuok abi kiekvienos figūrėlės puses ir atlenk pagrindą, kad galėtum ją pastatyti.

Šioje knygelėje rasi dvi pasakas. Kai kurie veikėjai yra tik vienoje kurioje nors pasakoje, o kai kurie - abiejose. Todėl jei nori suvaidinti pasakėlę, iš pradžių turėsi atrinkti, kokie artistai joje vaidins. Arba gali ir tiesiog sustatyti figūrėles ant stalo, skaityti pasakėlę ir drauge vaidinti. O gal būtų visai įdomu sugalvoti tas pasakas kaip nors sujungti ar sukurti naujus jų veikėjų nuotykius? Pamėgink! Viskas priklauso tik nuo tavo vaizduotės!

Parašykite atsiliepimą apie "Žaidžiame pasaką! Gulbės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žaidžiame pasaką! Gulbės, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Žaidžiame pasaką! Gulbės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žaidžiame pasaką! Gulbės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žaidžiame pasaką! Gulbės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žaidžiame pasaką! Gulbės" perkama kartu