0
5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-08-29 Inesė

Labai gerai knyga, net nesitikėjau pirkdama, kad taip patiks.

Informacija

Zaira

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955163695

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Zaira" aprašymas

Romane "Zaira" – kvapą gniaužiančiame pasakojime, spalvingame, ryškiame, su stulbinama pabaiga – vaizduojama dramatiškų konfliktų epocha.

Catalin Dorian Florescu, subtiliai jausdamas veikėjus, veržliai rutuliodamas įvykius, jausmingai aprašo istoriją moters, kuri karų ir prievartos šimtmetyje nepaiso jokių kliūčių ir klausosi savo vidinio balso.

Zaira, globojama išdidžios senelės ir pusbrolio Zizi, auga viename iš Rumunijos dvarų. Mergaitė be galo ilgisi motinos. Kad ją paguostų, Zizi kuria būtas nebūtas istorijas, kurios iš dalies nulems jos ateitį. Karas, fašizmas, komunizmas iš pamatų sugriauna šeimos gyvenimą. Atkakli talentinga mergina tampa garsia marionečių teatro artiste, tačiau laimės neranda. Jos didžioji meilė žlunga. Komunistai grasina jai ir jos šeimai. Zaira su vyru ir dukra pasirenka pavojingą išeitį – bėgti į Ameriką.

Ir štai Zaira, jau septyniasdešimties, vėl tėvynėje. Prie durų žmogaus, kurį mylėjo ištisus dešimtmečius. Ji sugrįžo. Tačiau ką pasakys jis, ant slenksčio išvydęs seną moterį – savo buvusią meilę?.. Kas tai – istorijos pradžia ar pabaiga?

Iš vokiečių kalbos vertė Angelė Barkauskienė

2020-08-29

Labai gerai knyga, net nesitikėjau pirkdama, kad taip patiks.

2020-08-17

tikras absurdas, gera, verta dėmesio knyga kainuoja NIEKO... palyginkit su kokiais marazminiais kliedesiais už 13 EUR (pvz. "Raudonoji Dalia"

2020-07-28

Tikrai verta dėmesio knyga. Net nesitikėjau, kad taip patiks

Parašykite atsiliepimą apie "Zaira"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Zaira, kurią skaitytojams dovanoja Catalin Dorian Florescu. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Catalin Dorian Florescu su knyga Zaira jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Zaira patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Catalin Dorian Florescu. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Zaira palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Zaira" perkama kartu