0

Žaislų ratelis (natos)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žaislų ratelis (natos)

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706234724

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žaislų ratelis (natos)" aprašymas
Leidinys „Žaislų ratelis“ skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams, jų pedagogams, tėveliams.

Dainelės parašytos vaikams suprantama tematika. Jos padės geriau pažinti aplinką ir susibičiuliauti su įvairiais gyvūnėliais: vabalėliu, žiogu, voru, pelyte, ežiuku, varlyte, gandru ir pan.
Dainelės žaismingos ir lengvai įsimenamos. Jas galima integruoti į visas vaiko ugdymosi kompetencijas.

Džiugių akimirkų ir malonių kūrybinės saviraiškos išgyvenimų.

Parašykite atsiliepimą apie "Žaislų ratelis (natos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žaislų ratelis (natos), kurią skaitytojams dovanoja Elena Tolvaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Tolvaišienė su knyga Žaislų ratelis (natos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žaislų ratelis (natos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Tolvaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žaislų ratelis (natos) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žaislų ratelis (natos)" perkama kartu