⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaisti su mirtimi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 10.89 SoldOut

Knygos "Žaisti su mirtimi" aprašymas

Numirėliai paslapčių neatskleidžia... nebent įsiklausysite.

Mergina nieko nereginčiomis akimis žvelgė į mėlyną dangų, jai iš burnos virto žemės. Virš kruvinos masės buvo pakibęs musių debesis.

Vesterlio mokslinių tyrimų įstaiga skirta ne silpnų nervų žmonėms. Vadinamojoje lavonų fermoje tyrinėjami žmonių puvimo procesai, jos valdose galima rasti įvairios irimo stadijos palaikų. Čia detektyvė inspektorė Kima Stoun su savo komanda užeina neseniai mirusios jaunos moters kūną — panašu, kad žmogžudys rado vietą, idealiai tinkamą nusikaltimams slėpti.

Netrukus užpuolama ir čia mirti paliekama antra mergina; ji apsvaiginta kvaišalais, burna prigrūsta žemių. Stoun ir jos komandai akivaizdu, kad tai to paties žudiko rankų darbas. Bet kiek dar lavonų jie aptiks? Ir kas taps kita auka?

Kai dingsta vietinė reporterė Treisė Frost, įtampa sustiprėja. Aiškėja, kad nusikaltėlio paslapties reikėtų ieškoti praeityje... Bet ar detektyvė Kima Stoun spės išsiaiškinti tiesą anksčiau, nei suluošintos psichikos žmogus pasiglemš dar vieną gyvybę?

"Perskaičiau knygą vienu prisėdimu, taip, ji iš tikrųjų tokia įdomi. Idealus kriminalinis trileris, puikus siužetas, įtikinami veikėjai, įtampa... ir kaip joks kitas iškrypęs, šiurpą keliantis žudikas. Knyga prikausto dėmesį, ji neabejotinai taps vienu iš mano geriausių metų skaitinių..."
The Book Review Cafe

"Oho, knyga velniškai puiki ir tikrai geriausia iš šios serijos... negailestingesnė už kitas, skatinanti dar labiau įsitempti. Ji pakerės kriminalinių trilerių gerbėjus. Jei nesate susipažinę su kitomis serijos apie detektyvę Stoun dalimis, šią knygą galite skaityti kaip atskirą romaną, bet aš patarčiau perskaityti visą seriją, kuri tiesiog per gera, kad ją praleistumėte pro akis... Šitai knygai rekomendacijų negaila, ji fantastiška arba, kaip sakoma Juodajame Krašte, verčianti iš kojų!"
Chelle’s Book Reviews

"Užkabina ir nepaleidžia... Kol skaitote naujausią knygą iš nuostabios serijos apie Kimą Stoun, gyvenimas sustoja... Ji fantastiška."
Reading „Room with a View“

"Ohoho. Minutėlę palaukite, kol atgausiu kvapą, nes ką tik baigiau skaityti naujausią Angelos Marsons romaną... Prarykite jį bet kokiu pavidalu, tik būtinai tai padarykite. Paėmę dėmesį užvaldantį, kraują kaitinantį, širdies pulsavimą spartinantį kūrinį, leisitės į kelionę, kuri, perskaičius knygą, dar ilgai išliks mintyse."
Caroline-Writes

"Turbūt geriausias trileris, kokį teko skaityti. Nuo įtampos vos įstengiau kvėpuoti ir man labai sunkiai sekėsi atsiplėšti nuo aprašomų įvykių."
Readheaded Bookworm

"Guldau galvą, kad niekas nesugebės nusigręžti nuo knygos puslapių. Aš niekaip nepajėgiau nuo jos atsitraukti... istorija priskaustanti ir neretai gąsdinanti."
Book Addict Shaun

"Ar galiu jai duoti šešias žvaigždutes? Tai geriausia knyga, kokią esu skaitęs... Niūri, įtempta, šiurpinanti — tiesiog nepriekaištinga."
The Bookshelf Blog

"Intriguojanti, sukrečianti įtampos kupina knyga."
Best Crime Books & More

"Oho, aš nemaniau, kad Angelos Marsons serija apie detektyvę Kimą Stoun dar gali nustebinti, bet šita dalis mane išties pribloškė! Dinamiškas, įtemptas kūrinys prilygo „Linksmųjų kalnelių“ atrakcionui, ir man patiko kiekviena pasivažinėjimo akimirka. Vertinu puikiai ir, be abejo, labai labai rekomenduoju."
Cal Turner Reviews

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas BružasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žaisti su mirtimi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žaisti su mirtimi", Angela Marsons. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Angela Marsons su knyga "Žaisti su mirtimi" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žaisti su mirtimi" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angela Marsons. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žaisti su mirtimi" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žaisti su mirtimi" perkama kartu