0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žaizdų ir pragulų priežiūra

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Žaizdų ir pragulų priežiūra


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.32 SoldOut
Knygos "Žaizdų ir pragulų priežiūra" aprašymas

Mokomoji knyga.
Leidinyje apžvelgiamos pragulų atsiradimo priežastys, svarbiausi patogenezės etapai, atkreipiamas dėmesys į šiuolaikinę šių odos sužalojimo priežiūrą.Parašykite atsiliepimą apie "Žaizdų ir pragulų priežiūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Artūras Razbadauskas, Povilas Metrikas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žaizdų ir pragulų priežiūra, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žaizdų ir pragulų priežiūra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žaizdų ir pragulų priežiūra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žaizdų ir pragulų priežiūra? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Artūras Razbadauskas, Povilas Metrikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žaizdų ir pragulų priežiūra" perkama kartu