⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žalgirio mūšis. Legenda atgyja

Kaina: 18,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 18.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja" aprašymas

PRASMINGA IR ĮKVEPIANTI DOVANA JAUNIESIEMS LIETUVOS HEROJAMS!

„Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ - knyga komiksas.

Ši nepaprasta knyga „Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ paskatins Jūsų jaunuosius herojus dar labiau pamilti Lietuvos istoriją. Tai gyvas, tikrumu pulsuojantis grožinis kūrinys apie mūsų protėvių kovą už savo šalj. Už savo įsitikinimus. Už savo vertybes. Tai knyga apie meilę ir atsidavimą. Tai įkvepianti istorija apie kovą už laisvę.

Komiksas „Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ yra istorinė interpretacija to, kas įvyko prieš daugiau nei 600 metų.

Nors iki šiol yra aiškinamasi, kaip iš tiesų viskas klostėsi tą dieną, tačiau didžiosios dalies detalių turbūt jau nesužinosime.

Ši knyga „Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ yra mūsų vizija, fantazija ir spėlionės, įkvėptos žinomiausių mūšio motyvų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja", kurį pristato Danas Bartkevičius, Martynas Šaikus, Santana Markūnaitė. Siūlome ne tik išsamų "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danas Bartkevičius, Martynas Šaikus, Santana Markūnaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žalgirio mūšis. Legenda atgyja" perkama kartu