0

"Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

"Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789986343394

2020-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė" aprašymas

Originalus pavadinimas: „Зеленый цвет морской воды...“. «Водный мир» в прозе И. Бунина: лингво-когнитивный анализ"

Marijos Birney knyga "Žalia jūros vandens spalva..." skirta aktualiems šiuolaikinės kalbotyros, kuri plėtojasi pagal antropocentrinę paradigmą, klausimams spręsti. Autorė siūlo naują koncepto struktūros sampratą, įvesdama „subkoncepto" sąvoką ir taip spręsdama žodžio reikšmių ir koncepto turinio koreliacijos problemą. Monografijoje autorė nagrinėja vieną iš pagrindinių didžiojo rusų rašytojo Ivano Bunino kūrybos konceptų ir, remdamasi jo tekstais, parodo kompleksinės koncepto rekonstrukcijos metodikos naudojimą, taip pat tai, kaip I. Bunino „vandens" koncepto specifika apibrėžia meninį rašytojo stilių.

Knyga "Žalia jūros vandens spalva..." gali būti įdomi ir naudinga kalbininkams, kurie laikosi antropocentrinio požiūrio į kalbą, tai pat I. Bunino kūrybos tyrėjams.

Parašykite atsiliepimą apie ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslas

Marija Birney parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marija Birney tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė" perkama kartu