0

"Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

"Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789986343394

2020-08-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė" aprašymas

Originalus pavadinimas: „Зеленый цвет морской воды...“. «Водный мир» в прозе И. Бунина: лингво-когнитивный анализ"

Marijos Birney knyga "Žalia jūros vandens spalva..." skirta aktualiems šiuolaikinės kalbotyros, kuri plėtojasi pagal antropocentrinę paradigmą, klausimams spręsti. Autorė siūlo naują koncepto struktūros sampratą, įvesdama „subkoncepto" sąvoką ir taip spręsdama žodžio reikšmių ir koncepto turinio koreliacijos problemą. Monografijoje autorė nagrinėja vieną iš pagrindinių didžiojo rusų rašytojo Ivano Bunino kūrybos konceptų ir, remdamasi jo tekstais, parodo kompleksinės koncepto rekonstrukcijos metodikos naudojimą, taip pat tai, kaip I. Bunino „vandens" koncepto specifika apibrėžia meninį rašytojo stilių.

Knyga "Žalia jūros vandens spalva..." gali būti įdomi ir naudinga kalbininkams, kurie laikosi antropocentrinio požiūrio į kalbą, tai pat I. Bunino kūrybos tyrėjams.

Parašykite atsiliepimą apie ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslas


Dažniausiai su ""Žalia jūros vandens spalva..." "Vandens pasaulis" I. Bunino prozoje: lingvistinė ir kognityvinė analizė" perkama kartu