0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalia mityba. 12 žingsnių programa

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-02-14 aušrinė

labai reikalinga knyga


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalia mityba. 12 žingsnių programa" aprašymas

Viktorija Butenko savo knygoje "Žalia mityba" pabrėžia, kad dauguma žmonių priklausomi nuo virto ir kepto maisto, o tai, kaip ji pati patyrė, yra daugelio sveikatos problemų priežastis. Tų problemos sprendimas – mityba neperdirbtu, arba žaliu, maistu. Tačiau žmonėms, kad jie pasiryžtų taip maitintis ir įveiktų dar kūdikystėje susiformavusią priklausomybę, reikalinga didelė parama, atjauta ir supratimas. Jiems padės Viktorijos Butenko knyga "Žalia mityba" ir jos siūloma „12 žingsnių“ programa. Knyga labai svarbi visam gyvo maisto šalininkų judėjimui. Joje daug praktinės informacijos, kurią autorė pateikia remdamasi savo pačios ir savo šeimos patirtimi.


"Argi nebūtų puiku, jei mūsų sugedęs atomobilis kiekvieną kartą pasitaisytų pats? Tai skamba kaip fantazija, tačiau būtent tai sugeba nuostabusis žmogaus kūnas!.. Sužeisti ar susirgę mūsų kūnai tiksliai žino, kaip kuo veiksmingiausiai gydytis."

Victoria Boutenko

Viktorija Butenko iš Rusijos į JAV su savo šeima – vyru ir dviem vaikais – atvyko 1990 metais. Po kelerių metų visą šeimą ėmė kamuoti ligos. Buvo dvi išeitys: arba pasikliauti tradicine medicina, kuri nieko gero nežadėjo, arba ieškoti išeities patiems. Tokią išeitį Viktorija Butenko rado – tai žalia mityba.

Dabar Viktorija Butenko su šeima gyvena Ešlando mieste Oregono valstijoje. Ji eina profesoriaus adjunkto pareigas Pietų Oregono universitete, taip pat daug keliauja po pasaulį ir skleidžia žalios mitybos idėjas.Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė, Laima Pocevičienė


  • Autorius: Victoria Boutenko
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050134

2014-02-14

labai reikalinga knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Žalia mityba. 12 žingsnių programa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Žalia mityba. 12 žingsnių programa", kurią skaitytojams dovanoja Victoria Boutenko. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Victoria Boutenko su knyga "Žalia mityba. 12 žingsnių programa" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žalia mityba. 12 žingsnių programa" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Victoria Boutenko. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žalia mityba. 12 žingsnių programa" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žalia mityba. 12 žingsnių programa" perkama kartu