0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 7.40 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save


2021-04-30 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save" aprašymas

Žurnalistės, menininkės Rasos Rožinskienės knyga „Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save“ – tai gyvas ir šmaikštus pasakojimas apie moterį, nukeliavusią į kitą pasaulio kraštą, kur tenka kovoti su kompleksais, įveikti trūkumus ir iš kone kasdien iš naujo lipti per save.


„Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save“ pasakoja apie vienos paprastos šeimos atostogas. Taip, čia rasite nemažai patarimų, tačiau tai tikrai nėra kelionių vadovas. Keturiasdešimtmetį perkopusi moteris pasakoja apie save – emocionalią, bijančią naujovių, iššūkų, kasdien susiduriančia akis į akį su savo kompleksais ir nerimu. Tai jos dienoraštis, kuriame rasite ir senatvės baimės, ir vidinės tuštumos, kurią sukelia nuolatinis galvojimas apie darbą. Kaip susiorientuoti visiškai nepažįstamame pasaulio krašte? Kaip įveikti kalbos barjerą, technologijų žinių stoką? Tačiau autorė nedaro didelės tragedijos, dažniausiai ji nusiteikusi pozityviai ir sugeba su smagiu humoru vertinti netgi sudėtingas, o kartais ir pavojingas situacijas.


Keliauti gali visi – netgi tokie žali turistai, kurie ryžtasi sunkesniems iššūkiams nei yra pasiruošę. Štai tokia pagrindinė knygos „Žalio turisto užrašai“ mintis, o kad ją įrodytų, autorė pateikia šiurpą keliančius ir kvatotis verčiančius savo nuotykių aprašymus.


Kuba yra didžiausia ir uždariausia Karibų jūros sala. Tai nuostabus spalvingas kraštas, kur kartais dvelkia sustojusiu laiku ir Fidelio Kastro bei Če Gevaros revoliucijų nuotaikomis, o kartais trykšte trykšta Lotynų Amerikos laisvės dvasia. Knygos „Žalio turisto užrašai“ autorė su šeima keliavo po šią šalį tiek amerikietiškais ševroletais, tiek nostalgiškomis volgomis, moskvičiais ir kitokiais išradingai perdirbtais taksi automobiliais. Knygoje rasite ir Kubos miestų architektūros ženklų, ir pasakojimų apie šiltus bei draugiškus žmones.


„Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save“ – pirmoji Rasos Rožinskienės knyga. Kelionių žurnalistikos konkurse „Kolumbas LT“ ši knyga pelnė apdovanojimą kaip „Metų kelionės istorija“.


„Esu žalių žaliausia klajoklė! Nepaisydama baimingo jaudulio širdyje, dievinu šią būseną! Dėl jos galiu pasijusti atradėja, galiu žengti pirmus žingsnelius į man dar nepažįstamas erdves. Kartą per metus pasiryžusi tapti Kristupe Kolumbe, nekantraudama laukiu naujų atradimų pasaulio bei savęs pažinimo kelyje.“


Rasa Rožinskienė – žurnalistė, rašytoja, menininkė. R. Rožinskienė yra baigusi Kauno VDU literatūrologijos magistro studijas, iš karto po jų dirbo daugybėje vaikams skirtų leidinių, įkūrė Raganėlės Pipirinos estetinio lavinimo studiją, organizuoja šventes ir pasirodymus vaikams. Kuria rankų darbo rankines.


  • Autorius: Rasa Rožinskienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421389

Parašykite atsiliepimą apie "Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikio knygos

Rasa Rožinskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Rožinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žalio turisto užrašai. Kuba: kelionė per save" perkama kartu