0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai

  • Nuolaida knygai -54%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 38,99 €*
Sutaupote: 21.00 € (54%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai


2021-06-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai" aprašymas

Vadovėlis "Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai" skirtas sustiprinti Lietuvos logistikos žinių bazę žaliosios logistikos aspektais, nes pagrindinis jo tikslas – pristatyti inovatyvius būdus ir pažangius metodus, leidžiančius mažinti neigiamą logistikos veiklų poveikį aplinkai, ir įvertinti šių priemonių naudojimo pasekmes ekonominei bei socialinei sritims.

Vadovėlis "Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai" tyrėjams suteiks naujausią, pažangiausią informaciją, padės kryptingai formuoti ateities specialistų kompetencijas, reikalingas dinamiškoje transporto ir logistikos paslaugų rinkoje, turės įtakos įgyvendinant informacinės visuomenės, žinių ekonomikos ir darnios plėtros principus Lietuvoje. Prie knygos originalo kalba rengimo prisidėjo ekspertai iš Oksfordo, Linčiopingo, Kardifo, Lankasterio, Vestminsterio ir kitų universitetų. Šios knygos ankstesnių laidų egzemplioriai anglų kalba jau yra kai kurių Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekose ir tai patvirtina knygos paklausą.



Parašykite atsiliepimą apie "Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Transporto inžinerijos knygos

Alan McKinnon, Michael Browne, Anthony Whiteing, Maja Piecyk parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alan McKinnon, Michael Browne, Anthony Whiteing, Maja Piecyk tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žalioji logistika: kaip sumažinti žalą aplinkai" perkama kartu