⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-17 Rita

tai buvo puiki knyga tokiai pradedančiajai raganai kaip aš!! ši knyga taip pat išmokė pagrindinių žinių, kurių man reikia kaip pradedančiajai raganai!


2023-03-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys" aprašymas

„Raganoms, kurios mieliau susitinka laukuose, o galbūt sode ar miškų glūdumoje, „Žalioji ragana“ bus džiaugsmą teikiantis vadovas, supažindinantis su gamtos magija. Čia gausu praktiškų žolelių mišinių ir vaistų receptų, aprašomos eterinių aliejų savybės bei pristatoma daugybė idėjų, kaip gydyti ir atsipalaiduoti.“
Bustle

Šiame žaliojo raganavimo vadove „Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys“ atraskite gamtos magijos ir gydymo naudojant žoleles, gėles ir eterinius aliejus galią.

Širdyje žalioji ragana yra gamtininkė, žolininkė, išmintinga moteris ir gyduolė. Ji panaudoja gamtos galią; ji semiasi energijos iš žemės ir visatos; ji pasitelkia gamtos objektus, tokius kaip akmenys ir kristalai, norėdama bendrauti su žeme, kurioje gyvena; gydydama ji naudoja augalus, gėles, aliejus ir žoleles; ji kreipiasi į gamtą patarimo; ir ji gerbia kiekvieną gyvybę, kad ir kokia mažytė ji būtų.

Šioje Arin Murphy- Hiscock knygoje „Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys“ sužinosite, kaip žalioji ragana panaudoja žoleles, prieskonius, augalus ir gėles, norėdama paruošti vaistų ir aliejų kasdieniam gydymui, taip pat kaip kristalai, įvairūs akmenys ir net vytelės gali padėti atrasti pusiausvyrą visame kame. Sužinosite, kaip atrasti darną tarp pagrindinių žemės elementų ir leisti savo sielai užmegzti ryšį su kiekviena gyva būtybe. Žalioji ragana susitelkia į harmoniją, gydymą ir darnų santykį su žeme, tačiau tuo pačiu metu ir su žmonėmis bei savimi. Šiame vadove taip pat pristatyti lengvai suprantami nurodymai, kaip paruošti žolelių ir prieskonių mišinius, vaistus, supažindinama su ritualais, yra švento maisto receptų ir informacijos, kaip klausytis gamtos ir su ja bendrauti. Jūs ne tik atrasite darnų ryšį su gamta, bet ir panaudosite savo pačios galią. Sužinosite apie žaliosios raganos pasaulį ir atrasite gamtos galias, glūdinčias jumyse.

„Laikydama šią knygą rankose, keliauk į miškus ir pajusk tą pilnatvę, sklindančią per rasą, šaknis ir lapus.“
Luna Luna Magazine

„Smagus ir trumpas skaitinys apie natūralią žolelių, gėlių, eterinių aliejų ir pan. magiją. Žaliasis raganavimas yra šis tas gerokai daugiau, nei suvokia tavo protas. Šioje naudingoje Arin knygoje rasi receptų, žolelių mišinių… pratimų, ritualų… [ir]… receptų… Taip pat kelis naudingus sezoninius ritualus, meditacijų skirtingiems metų laikams, sezonų ciklams ar energijoms.
We Blog The World

„Knygas rašanti žolininkė Arin Murphy-Hiscock pasakoja, kaip gydyti pasitelkus natūralią gėlių, žolelių ir eterinių aliejų magiją. Ši knyga – būtinas vadovas, norint užmegzti ryšį su žemės energija ir gamtos galiomis.“
Faerie Magazine

„Tikite raganavimu ar ne, ši fantastiška netradicinės medicinos gydytojos Arin Murphy-Hiscock knyga supažindins jus su gydomąja žolelių, gėlių ir eterinių aliejų magija. „Žalioji ragana“ – tai žolelių ir energijos gydomųjų savybių vadovas, kuriame gausu receptų, ritualų ir išminties, padėsiančios pajungti savo kūną ir sielą – taip pat gamtos galias – tam, kad atrastumėte pusiausvyrą.“
Organic Spa Magazine

„Raganoms, kurios mieliau susitinka laukuose, o galbūt sode ar miškų glūdumoje, „Žalioji ragana“ bus džiaugsmą teikiantis vadovas, supažindinantis su gamtos magija. Čia gausu praktiškų žolelių mišinių ir vaistų receptų, aprašomos eterinių aliejų savybės bei pristatoma daugybė idėjų, kaip gydyti ir atsipalaiduoti.“
Bustle

„Suteikiami žinių pagrindai. Juos turėdama galėsite pradėti eksperimentuoti, pati pasitelkdama sąvokas, su kuriomis susipažinote, ir nesvarbu, jūsų sandėliukas pilnas ar ne.“
Books of Shadow

„Vertingi žinių pagrindai.“
Pagan Pages

„Gana logiška ir paprasta.“
I’m Just G.

„Tobula raganoms, kurios nori susipurvinti rankas.“
Cosmopolitan

„Vadovas, kaip būti gamtos moterimi.“
Alpine Lily

„Būtina turėti.“
Facing North

„Puikus 101 šaltinis, kurį laikote rankose.“
BookRiot

„Tikrai gerai parašyta ir lengvai suprantama.“
PrettyCore


  • Pavadinimas originalo kalba: The Green Witch: Your Complete Guide to the Natural Magic of Herbs, Flowers, Essential Oils, and More
  • Autorius: Arin Murphy-Hiscock
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930102
  • Vertėjas: Gytė Jermolina
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-17

tai buvo puiki knyga tokiai pradedančiajai raganai kaip aš!! ši knyga taip pat išmokė pagrindinių žinių, kurių man reikia kaip pradedančiajai raganai!

2022-11-16

radau daug informacijos ir naudingų žinių, kuriuos pritaikysiu praktiškai

2022-11-11

Jeii ieškote geros knygos apie ekologišką gyvenimą, tai tikrai tam tinkama knyga :)

2022-11-09

Gera, informatyvi knyga! Puikai parašyta, yra daug receptų, patarimų ir informacijos.

2022-11-08

Ši knyga yra kelionė, vedanti į gyvenimo su gamta sąjungos supratimą ir meilę, jos ciklų sekimą, pagarbą ir visų jos dovanų įvertinimą. Labai rekomenduoju.

2022-10-25

Labai laukiau šitos knygos kada bus išversta į lietuvių kalbą, nes buvau parsisiuntęs ebook. Netikėjau, kad ji bus išversta. Tad kai pamačiau buvo didžiulis siurprizas ir nusipirkau. Knygoje supažindinama su žaliosios raganos istorija, paaiškinama kuo skiriasi šis kelias nuo Wicca tikėjimo. Taip pat kalbama apie šventovės kūrimą, energijas, kaip užmegzti ryšį su gamta, apie gamtos stichijas, metų laikus. Apie meditaciją, medžius ir medienos rinkimą, gėles, vaistažoles, akmenis ir kaip užsiveisti sodą. Perskaičius knygą bus galima pasigaminti savo smilkalų, kerų maišelių, šluotą, balzamų ir sodo akmenų. Knygoje taip pat yra gydymas arbatomis ir jų receptai. Be to maisto receptai ir magiškos gamtos elementų asociacijos. Knyga skaitėsi gan lengvai ir parašyta suprantamai. Didelis ačiū vertėjai, kuri taip gražiai išvertė visą knygą. Teisingai išvertė Šešėlių knygos pavadinimą ir kitus specifinius raganų terminus. Dauguma dalykų man jau buvo žinomi, tad atnaujinau žinias. Autorė moko gyventi taikoje ir ramybėje su savimi ir aplinka. Šią raganavimo praktiką galima praktikuoti ne tik gamtoje, bet ir savo namuose mieste. Taip pat kai pirma pavarčiau knygą užkliuvo, kodėl viskas parašyta moteriška gimine, bet atsivertęs kelis pirmus lapus radau atsakymą: vyrai taip pat vis dažniau užsiima šia praktika, o moteriška giminė pasirinkta dėl patogumo. Šią knygą anglų kalboje esu vartęs pas vieną draugą, kuris gyvena pagal knygoje aprašytus principus. Labai norėjau popierinės versijos šios knygos ir štai turiu. Pats esu Wiccan‘as su polinkiu į krikščionybę. Žinau, kad bažnyčia draudžia raganavimus, bet aš niekam nieko blogo nedarau. Anaiptol – padedu žmonėms. Ir labai tikiuosi, kad bus išversta daugiau šios autorės knygų. Rekomenduoju visiems, kas domisi raganavimu, augalais, eteriniais aliejais, smilkalais ir nori gyventi santarvėje su gamta.

Parašykite atsiliepimą apie "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Būrimo kortos ir burtų, magijos knygos

Arin Murphy-Hiscock pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arin Murphy-Hiscock tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys" perkama kartu