⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios" aprašymas

Skiemenuotų sakmių ir pasakėčių rinkinys „Žalioji sakmių knyga“ skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų savarankiško skaitymo įgūdžiams ugdyti. Skaitydami linksmas istorijas vaikai galės įtvirtinti ir patobulinti skaitymo skiemenimis įgūdžius.

32 puslapių knygoje rasite 10 skiemenuotų sakmių: „Nukalta saulė“, „Kodėl šuo loja“, „Ežio spygliai“, „Vėjas, lietus ir saulė“, „Voverės uodega“, „Grybų spalva“, „Zuikio juokas“, „Meškos dėkingumas“, „Kačių kilmė“, „Kodėl pelėda dieną nemato“.

Parengta ir 10 pasakėčių: „Katinas ir paukščiai“, „Krabas ir lapė“, „Lapė ir garnys“, „Gervė ir gulbė“, „Lapė, gaidys ir šuo“, „Jautis ir pelė“, „Kregždė ir kiti paukščiai“, „Katinas ir gaidys“, „Erelis ir lapė“, „Dvi varlės“.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Margas lapas
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098305128

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žalioji sakmių knyga. Skiemenuotos sakmės ir pasakėčios" perkama kartu