0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.89 SoldOut
Knygos "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" aprašymas

Knygoje giliau pažvelgta į Zanavykų krašto audimo tradicijas, įvertintas muziejuose sukauptas zanavykų tekstilės paveldas ir surinktos naujos žinios apie kaimo audimo tradicijas, užfiksuojant XX a. II pusės ir XXI a. pradžios tradicijų realijas ir audinius zanavykų šeimose bei bažnyčiose. Tuo tikslu 2005–2009 m. buvo atlikti etnografiniai lauko tyrimai Šakių ir Kauno rajonuose.Knygoje siekta atskleisti kaimo audininkystės tradicijų palikimą, prisidėti prie jo išsaugojimo ir „sugrąžinimo“ visuomenei bei audimo amato gaivinimo. Ji pravers kūrybinėje, mokslinėje, visuomeninėje, kultūrinėje ir tautinio tapatumo išsaugojimo veikloje ir plėtotėje.Parašykite atsiliepimą apie "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.), kurią skaitytojams dovanoja Inga Nėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inga Nėnienė su knyga Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inga Nėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" perkama kartu