⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 7.89 SoldOut

Knygos "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" aprašymas

Knygoje giliau pažvelgta į Zanavykų krašto audimo tradicijas, įvertintas muziejuose sukauptas zanavykų tekstilės paveldas ir surinktos naujos žinios apie kaimo audimo tradicijas, užfiksuojant XX a. II pusės ir XXI a. pradžios tradicijų realijas ir audinius zanavykų šeimose bei bažnyčiose. Tuo tikslu 2005–2009 m. buvo atlikti etnografiniai lauko tyrimai Šakių ir Kauno rajonuose.Knygoje siekta atskleisti kaimo audininkystės tradicijų palikimą, prisidėti prie jo išsaugojimo ir „sugrąžinimo“ visuomenei bei audimo amato gaivinimo. Ji pravers kūrybinėje, mokslinėje, visuomeninėje, kultūrinėje ir tautinio tapatumo išsaugojimo veikloje ir plėtotėje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)", Inga Nėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Inga Nėnienė su knyga "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inga Nėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Zanavykų tekstilės tradicijos (XIX a.–XXI a. prad.)" perkama kartu