-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Želdiniai ir jų dizainas

Kaina: 6,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-21 Renata


2022-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Želdiniai ir jų dizainas" aprašymas

Šio leidinio paskirtis - kelti konkrečias želdinių ir jų dizaino specialistų kompetencijos, jų rengimo problemas, atsižvelgiant į visuomenės poreikius bei kultūros raidos tendencijas.
Leidinys sudarytas iš Lietuvos ir užsienio autorių straipsnių. Juose nagrinėjamos želdynų tradicijos Lietuvoje, dekoratyviųjų augalų auginimo, želdynų įrengimo ir priežiūros problemos. Nemaža leidinio dalis skirta pedagoginiams specialistų rengimo klausimams. Mokslinių straipsnių autoriai yra iš Vilniaus universiteto, Vilniaus pedagoginio universiteto, Latvijos žemės ūkio universiteto, Botanikos instituto, Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos bei kitų institucijų. Straipsnių turinys orientuotas į želdinių ir jų dizaino specialistų rengimo bei profesinės kompetencijos tobulinimą ir yra aktualus koreguojant visuomenės bei šių specialistų rengimo kultūrą.
Leidinio tikslas - keliant problemas ieškoti galimybių tobulinti želdinių ir jų dizaino specialistų rengimą bei koreguoti profesinę kompetenciją.
Leidinio uždaviniai:
- papildyti želdinių ir jų dizaino specialistų rengimui reikalingą literatūrą;
- akcentuoti želdinių ir jų dizaino specialistų rengimo ypatumus, atsižvelgiant į socialinius poreikius;
- ieškoti galimybių tobulinti želdinių ir jų dizaino specialistų profesinę kompetenciją tradicijos ir novatoriškumo sankirtos kontekste.
Sprendžiant numatytus uždavinius bandyta telkti įvairių profesijų specialistus. Straipsnių autorių iškeltos problemos daugeliu atvejų atveria naujas paieškų sritis ir skatina skirti dėmesį želdynų kultūrai bei specialistų rengimui.Kiti taip pat domėjosi


2021-01-21

Parašykite atsiliepimą apie "Želdiniai ir jų dizainas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Želdiniai ir jų dizainas", Sud. Rimantė Kondratienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Rimantė Kondratienė su knyga "Želdiniai ir jų dizainas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Želdiniai ir jų dizainas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Rimantė Kondratienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Želdiniai ir jų dizainas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Želdiniai ir jų dizainas" perkama kartu