⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" aprašymas

Knygelėje "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" publikuojamos žemaičių ir Klaipėdos krašto vaikų dainelės, atrinktos iš Muzikos akademijos Etnomuzikologijos skyriaus archyvo.

Knygelės priede – kompaktinėje plokštelėje – visos dainelės įdainuotos, todėl šis leidinys įdomus ne tik vaikams bei jų tėveliams, bet ir muzikos mokytojams.


„Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams“ – jau antroji iš keturių knygelių, kurių kiekviena pristato atskiro Lietuvos regiono vaikų dainas. Knygelė originaliai iliustruota – spalvinguose puslapiuose į išradingus dizainerės koliažus įkomponuojami vaikų piešiniai.


Leidinį remia Lietuvos tūkstantmečio minėjimo direkcija prie LR Prezidento kanceliarijos.


Kitos šios serijos knygelės:

"Aukštaičių dainelės vaikams (su CD)"

"Suvalkiečių dainelės vaikams (su CD)"

"Dzūkų dainelės vaikams (su CD)"Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)", Aušra Šiaučiulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Šiaučiulienė su knyga "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Šiaučiulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" perkama kartu