0

Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: M-706253-10-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" aprašymas

Knygelėje "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" publikuojamos žemaičių ir Klaipėdos krašto vaikų dainelės, atrinktos iš Muzikos akademijos Etnomuzikologijos skyriaus archyvo.

Knygelės priede – kompaktinėje plokštelėje – visos dainelės įdainuotos, todėl šis leidinys įdomus ne tik vaikams bei jų tėveliams, bet ir muzikos mokytojams.


„Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams“ – jau antroji iš keturių knygelių, kurių kiekviena pristato atskiro Lietuvos regiono vaikų dainas. Knygelė originaliai iliustruota – spalvinguose puslapiuose į išradingus dizainerės koliažus įkomponuojami vaikų piešiniai.


Leidinį remia Lietuvos tūkstantmečio minėjimo direkcija prie LR Prezidento kanceliarijos.


Kitos šios serijos knygelės:

"Aukštaičių dainelės vaikams (su CD)"

"Suvalkiečių dainelės vaikams (su CD)"

"Dzūkų dainelės vaikams (su CD)"

Parašykite atsiliepimą apie "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Aušra Šiaučiulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aušra Šiaučiulienė su knyga Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Šiaučiulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žemaičių ir Klaipėdos krašto dainelės vaikams (su CD)" perkama kartu