0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas

  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 49,99 €*
Sutaupote: 36.50 € (74%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas


2021-05-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas" aprašymas

Lietuvos nacionalinis muziejus, bendradarbiaudamas su Telšių vyskupija, 2013 ir 2014 metais surengė dvi parodas: „Žemaičių vyskupijos istorija“ ir „Žemaičių krikšto ženklai“, skirtas Žemaičių krikšto 600 metų sukakčiai paminėti. Jų pagrindu parengta ši knyga, papildyta gausia minėtose parodose neeksponuota ir daugeliu atvejų neskelbta istorine, ikonografine medžiaga, surinkta iš Lietuvos muziejų, archyvų ir bažnyčių, atskleidžia įdomią ir mažai pažįstamą Žemaičių vyskupijos praeitį.

Knyga "Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas" sudaryta iš dviejų dalių: pirmojoje Žemaičių vyskupija apibūdinama instituciniu aspektu, o antrojoje pristatomos katalikiško gyvenimo Žemaitijoje įvairių laikotarpių tradicijos ir praktikos.

Leidinys "Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas" skiriamas plačiam skaitytojų ratui – ne tik skirtingų humanitarinių sričių specialistams, bet ir visiems besidomintiems krašto istorija, kultūros paveldu.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos nacionalinis muziejus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098039696

Parašykite atsiliepimą apie "Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas" perkama kartu