0

Žemaičių žemės rūpintojėliai

Kaina Internetu: 14,49 €
Kaina Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žemaičių žemės rūpintojėliai

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 26x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955522225

2020-08-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Tikriausiai pusės fotoalbume atvaizduotų rūpintojėlių ir kitų tautodailės kūrinių šiame pasaulyje nebėra. Jie išliko tik uolaus žurnalisto, kraštotyrininko Bernardo Aleknavičiaus fotografijose, negatyvuose, kurie, saugiai kataloguoti, turi ir datas, ir adresus.
Didžiausias idealizmas bei neblėstanti Lietuvos meilė – taip trumpai nusakytinas B. Aleknavičiaus gyvenimas ir kūryba. Jo dokumentinės ir publicistinės kūrybos herojai – Kristijonas Donelaitis, Ieva (Ėvė) Simonaitytė, Vydūnas, Adomas Brakas, Zanavykų krašto šviesuoliai. Šioji fotoapybraiža – tryliktoji nepailstančio patrioto knyga. Jos skaitytojas ir žiūrovas gali būti kiekvienas iš mūsų. Didžiausias idealizmas bei neblėstanti Lietuvos meilė – taip trumpai nusakytinas B. Aleknavičiaus gyvenimas ir kūryba. Jo dokumentinės ir publicistinės kūrybos herojai – Kristijonas Donelaitis, Ieva (Ėvė) Simonaitytė, Vydūnas, Adomas Brakas, Zanavykų krašto šviesuoliai.
Šioji fotoapybraiža – tryliktoji nepailstančio patrioto knyga. Jos skaitytojas ir žiūrovas gali būti kiekvienas iš mūsų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu