0

Žemaitėje - mona meilė

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 49,99 €*
Sutaupote: 20.00 € (41%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Žemaitėje - mona meilė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9785415023332

2020-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemaitėje - mona meilė" aprašymas

Prieš dešimtį metų sumanytas, lygiai tiek pat metu kauptas, rinktas ir fotografuotas, unikalus vien Žemaitijos kraštui ir jo žmonėms skirtas juodai baltų fotografijų albumas „Žemaitėje – mona meile”.


Knygos autorius – garsus ir pripažinimo sulaukęs menininkas, fotografas Algimantas Aleksandravičius – Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas (2011), Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės narys, Nyderlandų Orange-Nassau Riterio ordino kavalierius. Apdovanotas ordino Už nuopelnus Lietuvai medaliu, Aukso žvaigžde (LATGA apdovanojimas). Lietuvoje ir užsienyje surengęs per šimtą personalinių parodų. Keturiolikos personalinių fotoalbumų autorius.Fotografijų albume „Žemaitėjė – mona meilė” užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmones. Tai išskirtinės poligrafinės kokybės, svarbios išliekamosios informacijos, išskirtinės reprezentacinės vertės leidinys.„Šviesu. Atvaizdai jau sugulę. Gerai, kad ne visi, nes atrodytų, kad per mažas tas mūsų kraštas, kad nebėra nei ką bemylėt, nei ką prisiminti. Daug dar vietų ir žmonių liko nepastebėtų, o vertų. Šis leidinys – ne žinynas, o meilė, išpasakota vaizdais. Džiugu, kad Žemaitija lig horizonto – ligi ten, kur prasideda kažkas amžina ir tęstina.“

Parašykite atsiliepimą apie "Žemaitėje - mona meilė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemaitėje - mona meilė, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Aleksandravičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Aleksandravičius su knyga Žemaitėje - mona meilė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemaitėje - mona meilė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Aleksandravičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemaitėje - mona meilė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žemaitėje - mona meilė" perkama kartu