⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a.

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a." aprašymas

Serijos „Historiae Lituaniae Fontes Minores“ VI knygoje skelbiamos XV–XVII a. Žemaitijos žemės privilegijos, kurias dar XIX a. viduryje buvo sumanęs išleisti Simonas Daukantas, bet dėl nepalankių istorinių aplinkybių neįgyvendino savo ketinimo. Rinkinio dokumentai atskleidžia Žemaitijos bajorų luomo savivaldos teisinį pagrindą ir raidą.

Privilegijos skelbiamos originalo (lotynų, rusėnų ir lenkų) kalbomis su išsamiais dokumentų aprašais ir lygiagrečiais vertimais į lietuvių kalbą. Publikacija palydima plataus mokslinio įvado, kuriame atskleidžiama žemaitiškų privilegijų kilmė, raida ir istorinė vertė.

Pabaigoje yra asmenvardžių ir vietovardžių rodyklė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Darius Antanavičius, Eugenijus Saviščevas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Antanavičius, Eugenijus Saviščevas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žemaitijos žemės privilegijos XV–XVII a." perkama kartu