⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemė. Motina. Duona

Kaina: 10,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žemė. Motina. Duona" aprašymas

Kalba – tauta- kultūra – tapatybė yra nuosekli grandinė, leidžianti žmogui pasijusti tam tikros tautos dalimi, laikytis savo tautos vertybių. Kalboje užkoduotas tautos kalbinis pasaulėvaizdis, kuris yra tam tikras bendruomenes (šeimyninę, vietinę, regioninę, tautinę) konsoliduojantis ir jų tapatybę lemiantis veiksnys. Pasaulėvaizdžio pagrindą sudaro vertybės, kurių hierarchija ir supratimas įvairuoja priklausomai nuo bendruomenių kalbos, kultūros, istorinės patirties ir siekių. Trečiojoje autorių monografijoje „Žemė. Motina. Duona“ kalbama apie vertybes, be kurių savęs neįsivaizduoja nė vienas žmogus – be motinos, žemės ir duonos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemė. Motina. Duona"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žemė. Motina. Duona", Irena Smetonienė, Kristina Rutkovska, Marius Smetona. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Smetonienė, Kristina Rutkovska, Marius Smetona su knyga "Žemė. Motina. Duona" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žemė. Motina. Duona" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Smetonienė, Kristina Rutkovska, Marius Smetona. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žemė. Motina. Duona" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemė. Motina. Duona" perkama kartu