0

Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789986343578

2020-10-31 15.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus" aprašymas

Priešingai, negu atrodytų, milžiniškoje katalikų literatūroje maža bendrų veikalų apie ordinus, ir dažniausiai negalima pasakyti, kad jie dvelktų linksmybe. "Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus" galbūt pirmoji tokios rūšies knyga; niekuo nenusižengdama ortodoksijai savo laisvu pasakojimu, ji teikia šiokį tokį supratimą apie tą džiaugsmą, kuris yra viena nuostabiausių vienuolio pašaukimo savybių. Pasakojimais apie vienuolius, taip pat apie daugybę kitų dalykų gausiame savo gyvenimo knygų derliuje A. Frossardas, galėtume sakyti, nusipelno apaštalo vardo. Vienas apaštalas buvo pramintas „abejojančiu". Frossardas turėtų būti vadinamas „šmaikščiuoju".

Iš rusų kalbos vertė Petras Kimbrys

Parašykite atsiliepimą apie "Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Andre Frossard parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andre Frossard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žemės druska. Apie svarbesniuosius vienuolių ordinus" perkama kartu