0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemės keleiviai. Mačernis

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žemės keleiviai. Mačernis" aprašymas

Studiją „Žemės keleiviai“ ryžosi leisti Vilniaus dailės akademijos leidykla, ir pratęsdama „Karalių gėlės iš Žemaitijos pelkių“ užduotą temą, ir vykdydama laisvai prisiimtus įsipareigojimus kultūrai, platesnius negu tiesioginė jos paskirtis.Parašykite atsiliepimą apie "Žemės keleiviai. Mačernis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Viktorija Daujotytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žemės keleiviai. Mačernis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žemės keleiviai. Mačernis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žemės keleiviai. Mačernis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žemės keleiviai. Mačernis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Daujotytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žemės keleiviai. Mačernis" perkama kartu