TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žemės prarastis (su CD)

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žemės prarastis (su CD)" aprašymas

2022 m. poetui Algimantui Mackui (1932-1964) būtų sukakę devyniasdešimt. Sumanymas išleisti šią knygą – pilnutinę Mackaus poezijos rinktinę – įkvėptas poeto gimimo sukakties.

Artinantis antrajai sovietų okupacijai, Mackus 1944 m. atsidūrė Rytprūsiuose, vėliau – Vokietijoje. 1949 m. kartu su tėvais įsikūrė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mackus – ir viena iš asmenybių, prisidėjusių prie intelektualinio judėjimo „Santara-Šviesa“ ištakų. Šiandien neabejotina, kad netekusi Mackaus Lietuva prarado labai daug – tai netektis žmogaus, kuris, būdamas lietuvis, išliko atviras pasauliui ir jo kultūrai, menui, literatūrai. Iš Pagėgių kilęs kūrėjas yra nužemintųjų, bežemių, kartos atstovas: jo kūrybai būdingos įvairios benamystės būsenos, namų ilgesys ir netgi patriotizmas.

Skaito Alvydas Šlepikas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemės prarastis (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žemės prarastis (su CD)", Algimantas Mackus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Mackus su knyga "Žemės prarastis (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žemės prarastis (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Mackus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žemės prarastis (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemės prarastis (su CD)" perkama kartu