0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras


2021-06-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras" aprašymas
"Žemės ūkio bendrovių istatymo komentaras" yra skirtas žemės ūkio bendrovių vadovams, teisininkams, kurių praktikos sritis yra susijusi su įmonių teise, teisės studentams, o taip pat visiems asmenims, kurių darbas ar profesinė veikla yra susijusi su žemės ūkio bendrovėmis. Autoriai nuoširdžiai tikisi, kad šis Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras bus naudingas sprendžiant visus probleminius žemės ūkio bendrovių veikloje kylančius teisinius klausimus.


Parašykite atsiliepimą apie "Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras, kurią skaitytojams dovanoja Dominykas Vanhara, Regina Kavaliauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dominykas Vanhara, Regina Kavaliauskaitė su knyga Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dominykas Vanhara, Regina Kavaliauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemės ūkio bendrovių įstatymo komentaras" perkama kartu