0

Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai


2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai" aprašymas

Pirmą kartą lietuvių kalba leidžiama 3 tomų Žemės ūkio enciklopedija – originalus iliustruotas mokslinės informacijos leidinys apie pasaulio ir Lietuvos žemės ūkį. Agronomijos, miškotyros ir aplinkos inžinerijos, veterinarinės medicinos ir zootechnikos, žemėtvarkos, žemės ūkio inžinerijos ir ekonomikos bei visų jų šakų (agrochemijos, augalininkystės, augalų apsaugos, bitininkystės, dirvotyros, gėlininkystės, gyvulininkystės, žemės ūkio meteorologijos ir mikrobiologijos, miškininkystės, pašarininkystės, pievininkystės, selekcijos ir sėklininkystės, sodininkystės, vandens ūkio, veterinarijos, žemdirbystės) išmintis ir patirtis pateikiama dešimtyje tūkstančių straipsnių ir trijuose tūkstančiuose iliustracijų.
Enciklopedijoje bus aptarta daugiau kaip 25 000 žemės ūkio mokslo terminų ir glaustai pateikta svarbiausia informacija apie tais terminais įvardijamus objektus, ypač apie jų lietuviškąją specifiką. Pateikiami terminų sinonimai, nurodoma, kurios jų formos neteiktinos vartoti. Biologijos ir veterinarijos terminų pateikiami dar ir lotyniški atitikmenys. Be to, enciklopedijoje yra straipsnių apie žemės ūkio mokslo ir mokymo įstaigas, žymius mokslo darbuotojus.

Parašykite atsiliepimą apie "Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai, kurią skaitytojams dovanoja Vyr. red. Albinas Kusta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vyr. red. Albinas Kusta su knyga Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vyr. red. Albinas Kusta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žemės ūkio enciklopedija. II tomas: kabamasis–plimutrokai" perkama kartu