0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 4,19 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 4.00 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-04-12 kjuuiy

labai jė jė jė \r\n

Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda


2021-06-30 4.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda" aprašymas

Enciklopedijoje aptariami agronomijos, aplinkos inžinerijos, miškotyros, veterinarinės medicinos, zootechnikos, žemėtvarkos, žemės ūkio ekonomikos ir žemės ūkio inžinerijos mokslo terminai, pateikiama glausta informacija apie tais terminais žymimus objektus, aprašomos mokslo ir mokymo įstaigos, pristatomi žymesnieji mokslo darbuotojai. Pateikiami terminų sinonimai bei neteiktinos vartoti jų formos, o apie biologijos bei veterinarijos reiškinius – dar ir terminų lotyniški atitikmenys. 1998 m. išleistas Žemės ūkio enciklopedijos I tomas (A–kabamasis), 2003 m. – II tomas (kabamasis–plimutrokai). 2007 m. - III tomas (plynaukštė–žvirgždas).2008-04-12

labai jė jė jė \r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda, kurią skaitytojams dovanoja Vyr. red. Albinas Kusta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vyr. red. Albinas Kusta su knyga Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vyr. red. Albinas Kusta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemės ūkio enciklopedija. III tomas: plynaukštė–žvirgžda" perkama kartu