TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis

Kaina: 5,39 €
Kaina su kodu: 3,77 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis" aprašymas

Prisidėkite prie tūkstančių skaitytojų ir sužinokite apie meistriškumo ir deramos saviraiškos palaikymo pagrindą bei praktiką, rodančią kelią prasmingesnės sėkmės link.

„Ambicinga, labai aktuali ir paveiki.“
David Epstein, knygos „Žmogaus ribos“ autorius.

„Ši knyga paliečia tai, ką daugelis mūsų jaučia, tik negali išsakyti.“
Ariann Hufftington, įmonės Thrive Global įkūrėja ir generalinė direktorė.

„Turininga, paranki knyga, siekiant deramiau save išreikšti, mažiau dėl to nerimaujant.“
Adam Grant, knygos Think Again autorius ir TED tinklalaidės Work Again vedėjas

Sėkmės paieškos brangiai kainuoja. Nerimas, negalėjimas nusėdėti vietoje, susikaupti, pablogėję santykiai, nuovargis bei įtampa, gali sukelti nepageidaujamų šalutinių reiškinių, pavyzdžiui materialių laimėjimų maniją. Trumpalaikė euforija, išgyvenama pasiekus pergales, kurį laiką džiugina, tačiau už nepailstamą, niekad iš esmės nepatenkinantį paviršutiniškų dalykų vaikymąsi tenka sumokėti didelę kainą.

Knygos „Žemiškumo praktika: pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis“ autorius Bradas Stulbergas pasidalija priimtinesniu ilgalaikės sėkmės modeliu. Šio modelio šerdis – žemiškumas. Tai praktika, labiau vertinanti susitelkimą į dabar, o ne mechanišką produktyvumo siekimą, teigianti, jog pažangos kelias nėra tiesus, ir pirmenybę teikianti ilgaamžėms vertybėms, o ne laikinai naudai. Būti žemiškam reiškia užsitikrinti savyje tvirtą ir nepajudinamą pagrindą, iš jo randasi gili ir tvari, o ne paviršutiniška ar tariama sėkmė. Žemiškumas nesikrato ambicijos ir siekimo, veikiau jis prasmingiau pasinaudoja šiomis savybėmis.

Sutelkęs žmonių patirtį, nūdienos mokslą bei daugelį amžių puoselėjamą senovės išminties tradicijų – budizmo, stoicizmo ir daoizmo – išmintį Stulbergas skaitytojus moko ugdytis žemiškesnio gyvenimo įpročius. Skaitytojai sužinos:

• Kodėl raktas siekiant trokštamo rezultato – darbe ar apskritai gyvenime – yra kantrybė ir kaip ją puoselėti, pasipriešinant spartos ir „apėjimų“ manijai, kuri nūdienos kultūroje tapo įprastine.
• Kaip geriausiai pasinaudoti „išmintingojo stebėtojo lęšiu“, kad įveiktumėte klaidingą mąstyseną, nenorą įvertinti tikrosios savo situacijos ir su ja susitaikyti, – tai svarbiausia veiksmingai siekiant trokštamo rezultato ir sėkmės.
• Kodėl, norint įgyti tikrą tvirtybę ir pasitikėjimą, svarbiausia pripažinti pažeidžiamumą.
• Kaip be galo svarbu turėti „artimą bendruomenę“, arba kaip puoselėti jausmą, jog kam nors priklausote – palaikote saitus su žmonėmis, vietomis ir gyvenate bendrais tikslais.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Practice of Groundedness: A Transformative Path to Success That Feeds--Not Crushes--Your Soul
  • Autorius: Brad Stulberg
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930096
  • Vertėjas: Saulius Juozapavičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Brad Stulberg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brad Stulberg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žemiškumo praktika. Pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis" perkama kartu