0

Pirkėjų atsiliepimai

Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga

Kaina: 5,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga" aprašymas

Kurk spindinčius ir tviskančius paveikslėlius!

Rinkis iš 24 folijos lapelių ir kiekvieną paveikslėlį paversk žėrinčiu šedevru. Tuomet čiupk flomasterius ir įkvėptas didingų vienaragių bei žaižaruojančių vaivorykščių nuspalvink kiekvieną puslapį.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779037810505

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žėrintys stebuklai. Folijos darbelių ir spalvinimo knyga" perkama kartu