0

Žibančios Kalėdos (3 romanai)

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žibančios Kalėdos (3 romanai)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786090306581

2020-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žibančios Kalėdos (3 romanai)" aprašymas

3 atskiros knygos, kurias sieja veiksmo laikas – Kalėdos!

Liz Fielding. Kalėdinė Pelenės medžioklė

Liusė Brait iš paprastos raštinės darbuotojos staiga virsta lepinama apsukraus sėkmingo verslininko sužadėtine. Deja, visa tai tėra viešųjų ryšių triukas! Sprukdama nuo žurnalistų mergina tiesiogine to žodžio prasme įpuola į glėbį patraukliam magnatui Natanieliui Hartui...
Sujaudinta akimoju užsiplieskusios abipusės traukos Liusė pasipusto padus. Natanielis pasiryžęs surasti basakoję gražuolę. Nors savo rankose teturi vieną prašmatnų raudoną batelį!

Charlene Sands. Netrukdyti iki Kalėdų

Milijonierius verslininkas Kodis Lendonas Kalėdoms trokšta vienintelės dovanos – saldaus keršto. Garsi dainininkė Sara Rouz išdavė jį dėl šlovės – ir dabar jai teks skaudžiai sumokėti. Jis suvedžios ją ir paliks amžiams. Bet Kodis nenumanė trokšiąs daugiau. Juo labiau nepagalvojo, kad Sara taps nėščia.

Tawny Weber. Aistringos Kalėdų naktys

Karšta Kalėdų dovana...
Jei nepavyks sudaryti sutarties su Rudolfo universaline parduotuve, Heilės Nort moteriško apatinio trikotažo verslui grės dideli nemalonumai. Ko gi jai imtis? Belieka tik įrodyti, kad moterys užvis labiausiai trokšta romantikos, žaismingumo ir jausmų. Bėda ta, kad Heilė įsigeidžia savo konkurento, aistringo gundytojo...
Geidžas Milanas įsitikinęs: seksas visada paklausus, todėl Milanų apatinių drabužių linija orientuota būtent šia kryptimi. Jei laimėtų vertingą sutartį, jis galėtų atsiriboti nuo savo šeimos verslo. Tačiau Geidžo ir Heilės profesiniai nesutarimai baigiasi netikėtu liepsningu pasimatymu, o jų varžymasis įgyja naują pagreitį. Kalėdos tampa švente tik suaugusiesiems...

Iš anglų kalbos vertė Laima Juknevičiūtė, Lina Kulikauskienė, Virginija Elena Stakienė

4-as knygos viršelis papuoštas pasveikinimu: „Te nepritrūksta laiko pasidžiaugti šventėmis!“

Parašykite atsiliepimą apie "Žibančios Kalėdos (3 romanai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žibančios Kalėdos (3 romanai), kurią skaitytojams dovanoja Charlene Sands, Liz Fielding, Tawny Weber. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Charlene Sands, Liz Fielding, Tawny Weber su knyga Žibančios Kalėdos (3 romanai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žibančios Kalėdos (3 romanai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charlene Sands, Liz Fielding, Tawny Weber. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žibančios Kalėdos (3 romanai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žibančios Kalėdos (3 romanai)" perkama kartu