0

Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka

  • Leidėjas: Muzikija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786099552354

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka" aprašymas

Dailininkės Julijos Stonytės ranka piešta spalvinimo knygelė „Žiema“ skirta vaikams, mėgstantiems spalvinti su pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis, akvarele, guašu. Taip pat palikta vietos, kad vaikai galėtų nupiešti savo sugalvotus piešinius.


Knygelė skirta žadinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Spalvinimas lavina spalvų suvokimą, rankos judesių koordinaciją, padeda pažinti nuotaikų kaitas ir atskleisti savo  pasaulį. Iš tos patirties vaikai kuria pasaulio suvokimą. Dažnai piešia, žaidžia įprasmindami tai, kas vyksta jų aplinkoje, jungdami naujus potyrius su tuo, ką jau žino ir yra patyrę.


Knygelėje be piešinių yra žaismingų užduočių, kurios moko skaičiuoti, skatina mąstyti, pažinti ir susipažinti su pavasario gamta, spalvomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka, kurį parašė Julija Stonytė. Siūlome ne tik išsamų Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Julija Stonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka" perkama kartu