Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 3.29 SoldOut

Knygos "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šventinės užduotėlės ir išspaudžiamieji paveikslėliai.

Tviski ir žibanti žaidimų, užduočių ir darbelių knygelė ilgiems, jaukiems žiemos vakarams.

Galėsi išmarginti sidabriniais raštais sniego karalaitės suknelę, nupiešti kibirkščiuojančius ledo rūmus, ieškoti apsnigtame miške fėjų, o pusnyne - morkos alkanam kiškiui.

Knygelėje rasi per 100 putlių lipdukų - lipdyk juos, kur nori, kuo daugiau, tuo gražiau.Parašykite atsiliepimą apie "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žiemos burtai. Per 100 putlių lipdukų (knyga su defektais)" perkama kartu