0

Žiemos noras – besmegenis (2 romanai)

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 0.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žiemos noras – besmegenis (2 romanai)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786090306598

2020-11-30 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žiemos noras – besmegenis (2 romanai)" aprašymas

„Velniop taisykles“

Nustatyti ribas…
Advokatė Olivija Branigan ne kartą yra susidūrusi su kietaširdžiais klientais, tačiau Bleiką Kleitoną galima pavadinti tikru emocijų valdymo profesionalu. Jis nė nemirktelėjo sužinojęs, kad iš tėvo, su kuriuo nebendravo metų metus, paveldėjo milžinišką pinigų sumą.
Bleikui nereikia nešvarių pinigų. Vienintelis dalykas patraukęs jo dėmesį – dalykiška, bet itin dailiai atrodanti advokatė, kuri įteikė jam naujuosius nuosavybės dokumentus.
Pasimatymai su klientais neįtraukti į Olivijos Sėkmingo bendradarbiavimo taisykles ir tikrai neatitinka jos griežto požiūrio į lengvabūdiškus santykius. Bet argi taisyklės nebuvo sukurtos tam, kad jas laužytų?

„Aukštakulnių suviliotas“

Tinklaraštininkės išpažintis...
Dievinu uniformuotus vyrus! Argi ne kiekviena mergina svajoja apie šalia gyvenantį gražuolį iš specialiųjų pajėgų? Tik, žinoma, ne apie Danielį Braniganą – vyresnįjį geriausios draugės brolį, kurio ego per visą Teksasą, o nutrūktgalviškumas neišmatuojamas. Mes pažadiname pačias blogiausias vienas kito savybes, labai švelniai sakant. Ypač dabar, kai žinome vienas kito paslaptis... Todėl ne, damos, tokioms fantazijoms aš nepasiduosiu. Bent jau toks mano planas. Ar minėjau, kad jis buvęs jūrų pėstininkas? O jie iššūkių tikrai nebijo...

Iš anglų kalbos vertė Filomena Vaitkutė, Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Žiemos noras – besmegenis (2 romanai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žiemos noras – besmegenis (2 romanai), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Žiemos noras – besmegenis (2 romanai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žiemos noras – besmegenis (2 romanai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žiemos noras – besmegenis (2 romanai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žiemos noras – besmegenis (2 romanai)" perkama kartu