0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žiemos spalvos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Žiemos spalvos


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.49 SoldOut
Knygos "Žiemos spalvos" aprašymas

Ilgi vakarai prie židinio su puodeliu arbatos, girgždantis po kojomis sniegas, apšarmoję langai ir valiūkiškas nusileidimas nuo kalno rogutėmis... Štai tikroji žiema! Pasisemkite malonių įspūdžių, susiliekite su besiilsinčia gamta ir atraskite vidinę ramybę su Žiemos spalvomis.

Visame pasaulyje išpopuliarėjusi meno terapija - spalvinimo knygos - padeda šiuolaikiniam žmogui siekti dvasinės pusiausvyros, susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą, atsikratyti slogios nuotaikos.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401798

Parašykite atsiliepimą apie "Žiemos spalvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žiemos spalvos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žiemos spalvos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žiemos spalvos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žiemos spalvos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žiemos spalvos" perkama kartu