⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-06 Eglė R.

Knyga, kurią rekomenduoju visiems, neabejingiems fanasy žanrui, ilgiems vakarams su knyga, kurį traukia taip, kad atrodo viskas aplink išnyksta. Tai nėra paprastas skaitinys – knyga itin gili, daug paralelių su realybe, kultūriniais identitetais, stereotipais, politinėmis aferomis, už tave suplanuotomis santuokomis. Tai pasaulis, kuriame norisi būti kuo ilgiau!


2023-03-31 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai" aprašymas

Prisidengdama nušiurusiu šaliku ir akiniais Ofelija slepia nepaprastus talentus: ji moka nuskaityti daiktus ir geba vaikščioti kiaurai veidrodžiais iš vienos vietos į kitą. Ofelija ramiai gyveno Animoje, kol vieną dieną ją sužadėjo su galingam dragūnų klanui priklausančiu jaunuoliu Tornu. Mergina privalo palikti šeimą ir sekti paskui sužadėtinį į Mėnesieną, ore kybančią Polio sostinę. Kodėl pasirinko būtent ją? Kodėl jai reikia slėpti savo tikrąją tapatybę? Nieko neįtarianti Ofelija tampa mirtino sąmokslo įrankiu.

Būsite pakerėti nepamirštamos herojės, turtingo ir įspūdingo pasaulio ir be galo intriguojančio siužeto. Susipažinkite su pirmąja didžiosios fantastinės sagos knyga ir stulbinančia vaizduote pasižyminčios autorės talentu.

„Nuo pat pirmos knygos Christelle Dabos pribloškia savo galinga vaizduote.“
„Télérama“

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
• Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
• Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus
• Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos jų gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo šeimos galvoms – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija gyvena Animoje – arkoje, kurioje daiktai turi sielas. Ji turi ypatingą gebėjimą perskaityti įvairių objektų atmintį ir labiausiai už viską mėgsta tyliai darbuotis savo muziejuje. Suknelės, aukštuomenės intrigos ar besiperšantys vaikinai jai mažiausiai rūpi. Tačiau ramų Ofelijos gyvenimą sugriauna netikėtas Animos matriarchių įsakymas: ji atrinkta kaip tinkamiausia kandidatė sudaryti politinę santuoką su nepažįstamu vyru iš Polio arkos. Prieš savo valią įmesta į atšiaurią, žiaurią ir visiškai svetimą kultūrą mergina turės savyje atrasti tiek stiprybės ir sumanumo, kiek iki šiol nė pati nenumanė turėjusi.

„Žiemos sužadėtiniai“ – pirmoji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.Kiti taip pat domėjosi


2021-12-06

Knyga, kurią rekomenduoju visiems, neabejingiems fanasy žanrui, ilgiems vakarams su knyga, kurį traukia taip, kad atrodo viskas aplink išnyksta. Tai nėra paprastas skaitinys – knyga itin gili, daug paralelių su realybe, kultūriniais identitetais, stereotipais, politinėmis aferomis, už tave suplanuotomis santuokomis. Tai pasaulis, kuriame norisi būti kuo ilgiau!

Parašykite atsiliepimą apie "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai", kurį pristato Christelle Dabos. Siūlome ne tik išsamų "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Christelle Dabos. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Veidrodžių viešnia 1. Žiemos sužadėtiniai" perkama kartu