0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.39 SoldOut

Knygos "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)" aprašymas

Zietelos šnekta buvo lietuvių kalbos periferinė šnekta, labiausiai nutolusi į pietus už dabartinės Lietuvos Respublikos sienos Baltarusijoje, Gardino srityje, Djatlovo rajone ir apylinkėse.
Paskutiniai lietuviškai galėję kalbėti Zietelos šnektos atstovai išmirė XX a. 9 deš. Čia pateikiami daugeliu atžvilgių unikalios šnektos tekstai, surinkti 1955-1985 m. iš vietinių Zasečių ir Pagirių sodžiuose gimusių žmonių. Antrojoje knygos dalyje - 21 šios šnektos atstovų pasakojimas. Kartu su knyga pateikiama ir kompaktinė plokštelė.Parašykite atsiliepimą apie "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė su knyga "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aloyzas Vidugiris, Danguolė Mikulėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Zietelos šnektos tekstai, II dalis (su CD) (serija „Tarmių tekstynas“)" perkama kartu